Размер шрифта
A- A+
Межбуквенное растояние
Цвет сайта
A A A A
Изоображения
Дополнительно

Разделы сайта

Главная

Поддерживающие занятия

Графік правядзення падтрымліваючых заняткаў для вучняў 1-11 класаў
на май месяц 2019/2020 навучальнага года

Час заняткаў можна дадаткова ўдакладніць па тэлефоне з настаўнікам, які выкладае вучэбны прадмет, або звярнуцца да намесніка дырэктара па вучэбнай рабоце Вандзяевай А.С. па тэлефоне 260-61-87.

Класы

П., І., І.п.б. настаўніка

вучэбны прадмет

Дзень тыдня

Час правядзення

1 "А"

Красуцкая Н.А.

матэматыка, беларуская мова, руская мова

аўторак, серада

12.10-12.45

12.10-12.45

1 "Б"

Анціпава А.С

матэматыка, беларуская мова, руская мова

аўторак, чацвер

12.10-12.45

12.10-12.45

2 "А"

Карканіца Л.М.

матэматыка, беларуская мова, руская мова

серада, пятніца

14.00-14.45

14.00-14.45

2 "Б"

Астаніна А.У.

матэматыка, беларуская мова, руская мова

панядзелак, серада

13.30-14.15

13.30-14.15

2 "В"

Старыковіч С.У.

матэматыка, беларуская мова, руская мова

панядзелак, чацвер

12.30-13.15

12.30-13.15

3 "А"

Луцкая С.П.

матэматыка, беларуская мова, руская мова

панядзелак, чацвер

14.30-15.15

13.30-14.15

3 "Б"

Мазан А.І.

матэматыка, беларуская мова, руская мова

серада, пятніца

14.40-15.25

14.40-15.25

4 "А"

Зінкевіч А.У.

матэматыка, беларуская мова, руская мова

панядзелак, чацвер

14.30-15.15

14.30-15.15

4 "Б"

Няборская Н.В.

матэматыка, беларуская мова, руская мова

аўторак, чацвер

13.30-14.15

13.30-14.15

5, 6"А", 8

Крыкала В.У.

беларуская мова, літаратура

пятніца

2-я субота

14.45 -15.30

10.00- 10.45

7, 9, 10, 11

Мачэль А.Л.

беларуская мова, літаратура

аўторак, пятніца

2-я субота

14.30-15.15

14.30-15.15

10.00-10.45

6 "Б"

Піскун І.С.

беларуская мова, літаратура

чацвер

4-я субота

14.35-15.20

10.00-10.45

6, 9, 10, 11

Кезік Н.Р.

руская мова, літаратура

чацвер

2-я субота

14.35-15.20,

11.00-11.45

5, 7, 8

Плашкевіч Ю.У.

руская мова, літаратура

серада

2-я субота

14.35-15.20,

11.00-11.45

10, 11

Ігнатовіч І.К.

матэматыка

чацвер

1-я субота

14.35-15.20

10.00-10.45

5

Вандзяева А.С.

матэматыка

панядзелак

1-я субота

14.35-15.20

11.00-11.45

6, 9, 10

Новік А.М.

матэматыка

панядзелак, аўторак, серада

1-я субота

14.30-15.15

14.30-15.15

14.30-15.15

10.00-12.00

7, 8, 11

Пяткевіч Г.Ю.

матэматыка

панядзелак, пятніца

1-я субота

14.35-15.20

14.35-15.20

10.00-10.45

5, 6, 8, 10, 11

Пірагова А.Б.

гісторыя, грамадазнаўства

аўторак, серада

3-я субота

14.35-15.20

14.35-15.20

10.00-10.45

7, 9

Полудзень Г.С.

гісторыя, грамадазнаўства

панядзелак, пятніца

3-я субота

14.35-15.20

14.35-15.20

11.00-11.45

7-11

Мама Д.М.

хімія

панядзелак, серада

3-я субота

14.30-15.15

14.30-15.15

10.00-10.45

6-11

Савіцкая Н.М.

біялогія

панядзелак, аўторак

1-я субота

15.20-16.05

15.20-16.05

11.00-11.45

7-11

Даніловіч В.А.

фізіка

чацвер

1-я субота

14.35-15.20

11.00-11.45

6-11

Амяльчук І.А.

інфарматыка

серада

1-я субота

14.35-15.20

11.00-11.45

6-11

Угарэнка Д.В.

геаграфія

серада

3-я субота

14.45-15.30

11.00-11.45

3, 4, 5, 6, 7

Кутузава С.С.

кітайская мова

аўторак, серада

4-я субота

14.35-15.20

14.35-15.20

10.00-10.45

3, 5, 9, 10

Ананька В.В.

англійская мова

аўторак, серада

4-я субота

14.45-15.30

14.45-15.30

10.00-10.45

4, 5 ,6, 7

Пятроўская

англійская мова

аўторак, пятніца

4-я субота

14.30-15.15

14.30-15.15

10.00-10.45

4, 5, 6, 7, 9

Яроміна В.А.

англійская мова

панядзелак

4-я субота

16.00-17.30

10.00-10.45