Памер шрыфту
A- A+
Iнтэрвал памiж лiтарамі
Каляровая схема
A A A A
Дадаткова

Раздзелы сайта

Галоўная

Месячнік па ўборцы і добраўпарадкаванні тэрыторыі

План

правядзення месячніка

па ўборцы і добраўпарадкаванні тэрыторыі

з 20.03.2019 па 22.04.2019

№ п/п

Дата правядзення, час правядзення

Назва мерапрыемства

Катэгорыя ўдзельнікаў

Месца
правядзення

Адказныя

1

20.03.2019 – 22.04.2019

Навядзенне парадку на гімназічнай і замацаванай за гімназіяй тэрыторыі

работнікі
гімназіі

гімназічная
тэрыторыя

Апанасевіч М.Ф.

Бондараў А.М.

2

21.03.2019

28.03.2019

04.04.2019

11.04.2019

18.04.2019

Адзіны санітарны дзень

настаўнікі, работнікі гімназіі, вучні

гімназічная
тэрыторыя,

вучэбныя
кабінеты

Хадаронак Н.В.

(1 паверх)

Полудзень Г.С.

(2 паверх)

Вандзяева А.С.

(корпус А, В)

Піскун І.С.

(3 этаж)

Булыгіна А.М.

(4 этаж)

3

23.03.2019

09.00 – 12.00 

Акцыя "Разам зробім утульнай і чыстай тэрыторыю гімназію"

Класныя кіраўнікі

Угарэнка Д.В.

Мама Д.М.

Крыкала ВУ.

Ананька В.В.,

вучні

8 "Б" клас

8 "А" клас

9 "Б" клас

9 "А" клас

гімназічная
тэрыторыя,

вучэбныя
кабінеты

(у залежнасці ад надвор’я)

 

 

ЦДАДЗіМ
"Светач"

Піскун І.С.

4

30.03.2019

09.00 – 12.00

Навядзенне парадку на гімназічнай і замацаванай за гімназіяй тэрыторыі

Класныя кіраўнікі

Мачэль А. Л.

Бацюк І.У.

Савіцкая Н.М.

Булаўская М.С.,

вучні

6 "Б" клас

6 "А" клас

7 "А" клас

7 "Б" клас

гімназічная
тэрыторыя,

вучэбныя
кабінеты

(у залежнасці ад надвор’я)

Булыгіна А.М.

5

06.04.2019

09.00 – 12.00

Навядзенне парадку на гімназічнай і замацаванай за гімназіяй тэрыторыі

Класныя кіраўнікі

Пірагова А.Б.

Кезік Н.Р.

Петкевіч Г.Ю.

Новік А.М.

вучні

5 "А" клас

5 "Б" клас

10 клас

11 клас

гімназічная
тэрыторыя,

вучэбныя
кабінеты

(у залежнасці ад надвор’я

Вандзяева А.С.

6

13.04.2019

10.00 – 12.00

Агульнагімназічны суботнік

настаўнікі , тэхнічны персанал

гімназічная
тэрыторыя,

вучэбныя
кабінеты

(у залежнасці ад надвор’я)

Намеснікі дырэктара

Булыгіна А.М.

Хадаронак Н.В.

Піскун І.С.

Полудзень Г.С.

Вандзяева А.С.

7

20.04.2019

09.00 – 12.00

Навядзенне парадку на гімназічнай і замацаванай за гімназіяй тэрыторыі

Класныя кіраўнікі

Таўгень Н.І.

Асаціані Л.М.

Няборская Н.В.

Луцкая С. П.

Старыковіч С.У.

вучні

4 "А" клас

4 "Б" клас

3 "Б" клас

2 "А" клас

2 "Б" клас

гімназічная
тэрыторыя,

вучэбныя
кабінеты

(у залежнасці ад надвор’я)

Полудзень Г.С.