Памер шрыфту
A- A+
Iнтэрвал памiж лiтарамі
Каляровая схема
A A A A
Дадаткова

Раздзелы сайта

Галоўная

Планы мерапрыемстваў

26.02.20

План

мерапрыемстваў у шосты школьны дзень

дзяржаўнай установы адукацыі "Гімназія з беларускай мовай навучання № 23 г. Мінска"

Савецкага раёна г. Мінска

29.02.2020


п/п

Назва мерапрыемства

Час

Месца правядзення

Удзельнікі мерапрыемства

Адказныя

Прафарыентацыйная работа

1

Занятак з элементамі трэнінга
"Мір маіх захапленняў"

09.00 – 09.45

каб. 42

вучні 5 класаў

Камянчук С. А.

2

Дзень адчыненых дзвярэй дзяржаўная ўстанова адукаці "Акадэмія кіравання пры Прэзідэнце Рэспублікі Беларусь"

12.00 – 14.00

вул. Маскоўская, 17

вучні 10–11 класаў

Анціпава А. А.

Культурна-масавыя мерапрыемствы

1

Літаратурная віктарына "Казкі еўрапейскіх пісьменнікаў"

09.30 – 10.15

бібліятэка

вучні 3 класаў

Коржык Т. І.

2

Інтэрактыўная гульня "Дэтэктывы"

10.00 – 10.45

каб. 21

вучні 2 "А" класа

Карканіца Л. М.

3

Творчая майстэрня "Мая вясна"

10.00 – 10.45

каб. 24

вучні 4 класаў

Красуцкая Н. А.

4

Віктарына па правілах "Свая гульня"

10.00 – 10.45

каб. 28

вучні 2 "В" класа

Старыковіч С. У.

5

Экалагічная гульня "Вярні прыродзе чысціню!"

10.30 – 11.15

каб. 46

вучні 8 "А" класа

Савіцкая Н. М.

6

Аглядная экскурсія "Музей баявога шляху 3-га гвардзейскага ордэна Суворава і Кутузава Кацельнікаўскага танкавага корпуса"

11.30 – 12.30

дзяржаўная ўстанова адукацыі "Сярэдняя школа № 27 г. Мінска", вул. Крапоткіна, 74

вучні 8 "Б" класа

Даніловіч У. В.

7

Гульнявая праграма "Масленіца"

12.00 – 12.00

актавая зала, навучальныя кабінеты

вучнi 5–11 класаў

Мініч Ю. В.

Спартыўныя мерапрыемствы

1

Дзень здароўя: "Спартыўныя спаборнiцтвы па валейболе"

11.00 – 12.00

спартыўная зала гімназіі

вучні 9–11 класаў

Марозаў А. А.

Работа СППС

1

Прэзентацыя-віктарына "Наркотыкі: як ад іх засцерагчыся?"

09.00 – 09.45

каб. 47

вучні 7 класаў

Майсейчык Н. І.

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

1

Вакальная студыя "Сцежачка"

15.30 – 16.15

актавая зала

1 група (7–8 гадоў)

Саута А. С.

Кансультацыі па вучэбных прадметах для вучняў і законных прадстаўнікоў

1

Кансультацыя па вучэбным прадмеце "Фізіка"

08.30 – 09.15

каб. 39

вучні 8 класаў і законныя прадстаўнікі

Даніловіч У. В.

2

Кансультацыя па вучэбным прадмеце "Інфарматыка"

09.00 – 09.45

каб. 43

вучні 11 класа і законныя прадстаўнікі

Амяльчук І. А.

3

Кансультацыя па вучэбным прадмеце "Біялогія"

09.00 – 09.45

каб. 46

вучні 6, 7 класаў і законныя прадстаўнікі

Савіцкая Н. М.

4

Кансультацыя па вучэбным прадмеце "Астраномія"

10.00 – 10.45

каб. 39

вучні 11 класа і законныя прадстаўнікі

Даніловіч У. В.