Памер шрыфту
A- A+
Iнтэрвал памiж лiтарамі
Каляровая схема
A A A A
Дадаткова

Раздзелы сайта

Галоўная

Планы мерапрыемстваў

19.02.20

План

мерапрыемстваў у шосты школьны дзень

дзяржаўнай установы адукацыі "Гімназія з беларускай мовай навучання № 23 г. Мінска"

Савецкага раёна г. Мінска

22.02.2020


п/п

Назва мерапрыемства

Час

Месца правядзення

Удзельнікі мерапрыемства

Адказныя

Прафарыентацыйная работа

1

Дзень адчыненых дзвярэй установы Мінскі філіял РЭУ імя Г.В. Пляханова

12.00 – 14.00

вул.Радыяльная, 40

вучні 10–11 класаў

Камянчук С. А.

Культурна-масавыя мерапрыемствы

1

Раённая конкурсная шоу-праграма "Гэта мой тата"

11.00 – 12.00

дзяржаўная ўстанова адукацыі "Цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі "Светач" г. Мінска", вул. Я. Коласа, 47/2

вучні 9 класаў

Мініч Ю. В.

2

Аглядная экскурсія выставы "Залом"

11.00 – 12.00

Нацыянальны цэнтр сучасных мастацтваў Рэспублікі Беларусь, пр. Незалежнасці, 47

вучні 9 "А" класа

Ананька В. В.

3

Вiктарына "Вандроўка ў Кітай"

12.00 – 13.00

актавая зала гімназіі

вучні 5 "Б" класа і законныя прадстаўнікі

Кулыба В. А.

4

Бліц-турнір "Гімназічная візітоўка"

13.00 – 14.00

актавая зала гімназіі

вучні 8–9 класаў

Мініч Ю. В.

Спартыўныя мерапрыемствы

1

Спартыўнае свята "А ну-ка, хлопчыкі"

11.00 – 12.00

спартыўная зала гімназіі

вучні 2–4 класаў

Бохан А. Б.

Работа СППС

1

Трэнінг "Эмоцыі і пачуцці"

09.00 – 09.45

каб. 47

вучні 7 класаў

Камянчук С. А.

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

1

Вакальная студыя "Сцежачка"

15.30 – 16.15

актавая зала

1 група (7–8 гадоў)

Саута А. С.

Кансультацыі па вучэбных прадметах для вучняў і законных прадстаўнікоў

1

Кансультацыя па вучэбным прадмеце "Англійская мова"

09.00 – 09.45

каб. 36

вучні 6 "А" класа і законныя прадстаўнікі

Пятроўская А. Ю.

2

Кансультацыя па вучэбным прадмеце "Англійская мова"

09.00 – 09.45

каб. 33

вучні 6 "А" класа і законныя прадстаўнікі

Капітанчук Л. А.

3

Кансультацыя па вучэбным прадмеце "Англійская мова"

09.00 – 09.45

каб. 34

вучні 3 "А" класа і законныя прадстаўнікі

Ананька В. В.

4

Кансультацыя па вучэбным прадмеце "Кітайская мова"

09.00 – 09.45

каб. 31

вучні 10 класа і законныя прадстаўнікі

Макоска К. У.

5

Кансультацыя па вучэбным прадмеце "Кітайская мова"

10.00 – 10.45

каб. 31

вучні 5 "Б" класа і законныя прадстаўнікі

Кутузава С. С. 

6

Кансультацыя па вучэбным прадмеце "Англійская мова"

10.00 – 10.45

каб. 31 а

вучні 5 "А" класа і законныя прадстаўнікі

Яроміна В. А.

7

Кансультацыя па вучэбным прадмеце "Беларуская мова"

10.30 – 11.15

каб. 1

вучні 6 класаў і законныя прадстаўнікі

Піскун І. С.

8

Кансультацыя па вучэбным прадмеце "Кітайская мова"

11.00 – 11.45

каб. 31

вучні 10 класа і законныя прадстаўнікі

Кулыба В. А.