Памер шрыфту
A- A+
Iнтэрвал памiж лiтарамі
Каляровая схема
A A A A
Дадаткова

Раздзелы сайта

Галоўная

Планы мерапрыемстваў

29.01.20

План

мерапрыемстваў у шосты школьны дзень

дзяржаўнай установы адукацыі "Гімназія з беларускай мовай навучання № 23 г. Мінска"

Савецкага раёна г. Мінска

01.02.2020


п/п

Назва мерапрыемства

Час

Месца правядзення

Удзельнікі мерапрыемства

Адказныя

Прафарыентацыйная работа

1

Віктарына "Мы за чыстае паветра без тытуню"

09.15 – 10.00

каб. 42

вучні 5 – 6 класаў

Каменчук С. А.

Культурна-масавыя мерапрыемствы

1

Вусны часопіс "Экалагічная гадзіна: запаведнікі і нацыянальныя паркі Беларусі"

09.00 – 09.45

каб. 27

вучні 4 "А" класа

Няборская Н. В.

2

Агляд-прэзентацыя фантастычных твораў беларускіх пісьменнікаў "У краіне фантазіі"

09.30 – 10.15

бібліятэка

вучні 2 – 4 класаў

Коржык Т. І.

3

Бліц-турнір "Мудры філін"

10.00 – 10.45

актавая зала гімназіі

вучні 8 – 11 класаў

Мініч Ю. В.

4

Рашэнне задач розных тыпаў "Падарожжа ў краіну матэматыкі"

10.00 – 10.45

каб. 28

вучні 2 "В" класа

Старыковіч С. У.

5

Гульня-віктарына "У свеце жывёл"

11.00 – 11.45

каб. 21

вучні 2 "А" класа

Караканіца Л. М.

6

Канцэртная праграма, прысвечаная Дню сустрэчы выпускнікоў "1/11"

12.00 – 13.00

актавая зала гімназіі

вучні 1 – 11 класаў

Мініч Ю. В., Драўніцкая К. В.

Спартыўныя мерапрыемствы

1

Першынства гімназіі па лыжных гонках

11.00 – 12.00

спартыўная зала гімназіі

вучні 5 – 11 класаў

Бохан А. Б.

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

1

Вакальная студыя "Сцежачка"

15.30 – 16.15

актавая зала

1 група (7–8 гадоў)

Драўніцкая К. В.

Работа СППС

1

Гульня "Мой выбар – мой шлях"

09.15 – 10.00

каб. 42

вучні 7 класаў

Майсейчык Н. І.

Кансультацыі па вучэбных прадметах для вучняў і законных прадстаўнікоў

1

Кансультацыя па вучэбным прадмеце "Інфарматыка"

09.00 – 09.45

каб. 43

вучні 6 класаў і законныя прадстаўнікі

Амяльчук І. А.

2

Кансультацыя па вучэбным прадмеце "Фізіка"

09.00 – 09.45

каб. 39

вучні 8 класаў і законныя прадстаўнікі

Даніловіч У. В.

3

Кансультацыя па вучэбным прадмеце "Біялогія"

09.00 – 09.45

каб. 46

вучні 7 класаў і законныя прадстаўнікі

Савіцкая Н. М.

4

Кансультацыя па вучэбным прадмеце "Матэматыка"

10.00 – 10.45

каб. 36

вучні 8 класаў і законныя прадстаўнікі

Пяткевіч Г. Ю.

5

Кансультацыя па вучэбным прадмеце "Матэматыка"

10.00 – 13.00

каб. 41

вучні 6, 9, 10 класаў і законныя прадстаўнікі

Новік А. М.