Памер шрыфту
A- A+
Iнтэрвал памiж лiтарамі
Каляровая схема
A A A A
Дадаткова

Раздзелы сайта

Галоўная

Планы мерапрыемстваў

27.11.19

План

мерапрыемстваў у шосты школьны дзень

дзяржаўнай установы адукацыі "Гімназія з беларускай мовай навучання № 23 г. Мінска"

Савецкага раёна г. Мінска

30.11.2019


п/п

Назва мерапрыемства

Час

Месца правядзення

Удзельнікі мерапрыемства

Адказныя

Прафарыентацыйная работа

1

Занятак  з элементамі трэнінга "Вучымся супрацоўнічаць"

09.00 – 09.45

каб. 21

вучні 6 класаў

Камянчук С. А.

2

Дзень адчыненых дзвярэй у дзяржаўнай установе адукацыі "Акадэмія кіравання пры Прэзідэнце Рэспублікі Беларусь"

12.00 – 13.00

вул. Маскоўская, 17

вучні 10 – 11 класаў

Даніловіч У. В.

Культурна-масавыя мерапрыемствы

1

Другі этап (міжраённы) рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных прадметах "Іспанская мова", "Кітайская мова"

08.30 – 13.00

3, 4 паверх

вучні 10 – 11 класаў

Вандзяева  А. С.

2

Экскурсія "Музей Савецкага раёна г. Мінска "Гісторыя працягваецца…"

09.00 – 09.45

дзяржаўная ўстанова адукацыі "Гімназія с беларускай мовай навучання №23 г. Мінска"

вучні 8 "А" класа

Сасноўская Г. С.

3

Інтэрактыўная гульня "Падрожжа ў краіну матэматыкі"

10.00 – 10.45

актавая зала гімназіі

вучні 2  "В" класа

Старыковіч С. У.

4

Інтэлетуальная гульня "Дэтэктывы"

11.00 – 11.45

каб. 21

вучні 2 класаў

Карканіца Л. М.

5

Раённы этап гарадскога конкурсу "Сняжынка–2019"

10.00 – 13.00

дзяржаўная ўстанова адукацыі "Фізкультурна-спартыўны цэнтр дзяцей і моладзі Савецкага раёна г. Мінска"

вучні 5, 7, 10 класаў

Мініч Ю. В.

Спартыўныя мерапрыемствы

1

Спаборніцтвы па міні-футболу

11.30 – 12.30

спартыўная зала

вучні 3 – 5 класаў

Бабіч К. Л.

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

1

Вакальная студыя "Сцежачка"

15.30 – 16.15

актавая зала

1 група (7–8 гадоў)

Саута А. С.

Работа СППС

1

Бяседа "Дзень карысных звычак"

10.00 – 10.45

каб. 1

вучні 5 класаў

Майсейчык Н. І.

Работа бібліятэкі

1

Конкурс гульня "Вясёлыя вершы беларускіх паэтаў"

10.00 – 11.00

бібліятэка

вучні 3 – 4 класаў

Коржык Т. І.

Кансультацыі па вучэбных прадметах для вучняў і законных прадстаўнікоў

1

Кансультацыя па вучэбным прадмеце "Біялогія"

08.30 – 09.15

каб. 29

вучні 9 класаў і законныя прадстаўнікі

Савіцкая Н. М.