Памер шрыфту
A- A+
Iнтэрвал памiж лiтарамі
Каляровая схема
A A A A
Дадаткова

Раздзелы сайта

Галоўная

Планы мерапрыемстваў

20.11.19

План

мерапрыемстваў у шосты школьны дзень

дзяржаўнай установы адукацыі "Гімназія з беларускай мовай навучання № 23 г. Мінска"

Савецкага раёна г. Мінска

23.11.2019


п/п

Назва мерапрыемства

Час

Месца правядзення

Удзельнікі мерапрыемства

Прафарыентацыйная работа

1

Дзень адчыненых дзвярэй установы адукацыі "Беларуская дзяржаўная акадэмія авіяцыі"

10.00 – 11.30

вул. Убарэвіча, 77

вучні 9 – 11 класаў

Культурна-масавыя мерапрыемствы

1

Аглядная экскурсія "Музей Савецкага раёна г. Мінска "Гісторыя працягваецца"

09.50 – 10.35

дзяржаўная установа адукацыі "Гімназія з беларускай мовай навучання № 23 г. Мінска"

вучні 9 "А" класа

2

Квест-гульня "Падарожжа па краіне беларусаў"

10.30 – 11.15

актавая зала гімназіі

вучні 2 класаў

3

Віктарына "Жывёлы Беларусі"

11.00 – 11.45

каб. 22

вучні 3 класаў

4

Раённая конкурсная шоу-праграма "Містэр Х"

11.00 – 13.00

дзяржаўная ўстанова адукацыі "Цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі "Светач" г. Мінска"

вучні 10 – 11 класаў

5

Аглядная экскурсія "Музей імя героя Савецкага Саюза Б. С. Акрэсціна"

11.00 – 13.00

дзяржаўная установа адукацыі "Гімназія № 30 г. Мінска ім. Героя Савецкага Саюза Б. С. Акрэсціна"

вучні 6 "А" класа

Спартыўныя мерапрыемствы

1

Спаборніцтвы па баскетболу

12.00 – 13.15

спартыўная зала

вучні 9 – 11 класаў

2

Майстар-клас для дзяўчынак 5 - 9 класаў па аэробіцы

10.00 – 11.00

дзяржаўная ўстанова адукацыі "Фізкультурна-спартыўны цэнтр дзяцей і моладзі Савецкага раёна г. Мінска"

вучні 5 – 9 класаў

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

1

Вакальная студыя "Сцежачка"

15.30 – 16.15

актавая зала

1 група (7–8 гадоў)

Работа СППС

1

Рэйд "Падлетак. Сям'я. Вольны час"

12.15 – 13.00

па-за межамі гімназіі

вучні 6 "Б" класа і законныя прадстаўнікі

2

Дыскусія "Кампьютэр: сябр, ці вораг або памочнік"

09.00 – 09.45

каб. 42

вучні 5 класаў

Кансультацыі па вучэбных прадметах для вучняў і законных прадстаўнікоў

1

Кансультацыя па вучэбным прадмеце "Беларуская мова"

10.00 – 10.45

каб. 38

вучні 6 класаў і законныя прадстаўнікі

2

Кансультацыя па вучэбным прадмеце "Англійская мова"

09.00 – 09.45

каб. 34

вучні 9 класаў і законныя прадстаўнікі

3

Кансультацыя па вучэбным прадмеце "Англійская мова"

09.00 – 09.45

каб. 34

вучні 5 "А" класа і законныя прадстаўнікі

4

Кансультацыя па вучэбным прадмеце "Англійская мова"

10.00 – 10.45

каб. 34

вучні 6 "А" класа і законныя прадстаўнікі

Кансультацыя па вучэбным прадмеце "Англійская мова"

09.00 – 09.45

каб. 36

вучні 8 "А" класа і законныя прадстаўнікі

6

Кансультацыя па вучэбным прадмеце "Кітайская мова"

09.00 – 09.45

каб. 31

вучні 8 "Б" класа і законныя прадстаўнікі

7

Кансультацыя па вучэбным прадмеце "Кітайская мова"

09.00 – 09.45

каб. 31 а

вучні 5 "Б" класа і законныя прадстаўнікі

8

Кансультацыя па вучэбным прадмеце "Кітайская мова"

10.00 – 10.45

каб. 31

вучні 7 "Б" класа і законныя прадстаўнікі