Памер шрыфту
A- A+
Iнтэрвал памiж лiтарамі
Каляровая схема
A A A A
Дадаткова

Раздзелы сайта

Галоўная

Планы мерапрыемстваў

13.11.19

План

мерапрыемстваў у шосты школьны дзень

дзяржаўнай установы адукацыі "Гімназія з беларускай мовай навучання № 23 г. Мінска"

Савецкага раёна г. Мінска

16.11.2019


п/п

Назва мерапрыемства

Час

Месца правядзення

Удзельнікі мерапрыемства

Прафарыентацыйная работа

1

Трэнінг "Эмоцыі і пачуцці"

12.15 – 13.00

каб. 42

вучні 5 класаў

Культурна-масавыя мерапрыемствы

1

Віктарына для пачатковых класаў "Беларускія казкі"

09.00 – 09.45

бібліятэка

вучні 2 – 4 класаў

2

Экскурсія ў музей гісторыі Савецкага раёна г. Мінска

09.00 – 09.45

дзяржаўная ўстанова адукацыі "Гімназія з беларускай мовай навучання № 23

г. Мінска"

вучні 11 класа

3

Другі (вочны) этап гарадской інтэрнэт-алімпіяды па вучэбных прадметах "Беларуская мова" і "Беларуская літаратура"

10.00 – 14.00

каб. 32, 33, 35, 36, 41, 44, 45

вучні 7 – 8 класаў

4

Раённая конкурсная шоу-праграма "Міс Восень – 2019"

11.00 – 13.00

дзяржаўная ўстанова адукацыі "Цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі "Светач" г. Мінска"

вучні 11 класа

5

Круглы стол "Птушкі Беларусі"

12.00 – 13.00

каб. 26

вучні 4 класаў

6

Віктарына "Расліны свет Беларусі"

12.00 – 13.00

каб. 23

вучні 2 – 3 класаў

7

Віктарына "Гатоўнасць 101"

13.30 – 15.00

актавая зала гімназіі

вучні 2 – 4 класаў

Спартыўныя мерапрыемствы

1

Спаборніцтвы па валейболу

11.00 – 12.00

спартыўная зала гімназіі

вучні 8 – 9 класаў

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

1

Вакальная студыя "Сцежачка"

15.30 – 16.15

актавая зала

1 група (7–8 гадоў)

Работа СППС

1

Круглы стол "Адказнасць за ўчынкі"

9.30 – 10.15

каб. 46

вучні 9 класаў

Кансультацыі па вучэбных прадметах для вучняў і законных прадстаўнікоў

1

Кансультацыя па вучэбным прадмеце "Хімія"

09.00 – 09.45

каб. 29

вучні 10 класаў і законныя прадстаўнікі

2

Кансультацыя па вучэбным прадмеце "Гісторыя

09.00 – 09.45

каб. 33

вучні 6 класаў і законныя прадстаўнікі

3

Кансультацыя па вучэбным прадмеце "Геаграфія"

09.00 – 09.45

каб. 46

вучні 11 класаў і законныя прадстаўнікі

4

Кансультацыя па вучэбным прадмеце "Грамадазнаўства"

09.00 – 09.45

каб. 32

вучні 8 класаў і законныя прадстаўнікі