Памер шрыфту
A- A+
Iнтэрвал памiж лiтарамі
Каляровая схема
A A A A
Дадаткова

Раздзелы сайта

Галоўная

Планы мерапрыемстваў

16.10.19

План

мерапрыемстваў у шосты школьны дзень

дзяржаўнай установы адукацыі "Гімназія з беларускай мовай навучання № 23 г. Мінска"

Савецкага раёна г. Мінска

19.10.2019


п/п

Назва мерапрыемства

Час

Месца правядзення

Удзельнікі мерапрыемства

Адказныя

Прафарыентацыйная работа

1

Віктарына "Вясёлыя асацыяцыі"

09.00–09.45

каб. 42

вучні 5 класаў

Камянчук С. А.

Грамадска - карысная праца

1

Акцыя "Разам зробім утульнай і чыстай тэрыторыю гімназіі"

10.00–12.00

гімназічная тэрыторыя, вучэбныя кабінеты (у залежнасці ад надвор’я)

вучні 8 "Б" класа, 9 "Б" класа

Даніловіч У. В.

Угарэнка Д. В. 

Культурна-масавыя мерапрыемствы

1

Раённы конкурс песеннай творчасці "Спявае піанерыя"

11.00–13.00

ДУА "Цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі "Светач" г. Мінска"

вучні 4–6 класаў

Дрэўніцая К. В.

2

Гульня-віктарына "Бяспечны і небяспечаны агонь"

09.00–10.00

каб. 26

вучні 4 класаў

Зінкевіч А.У.

3

Віктарына, прысвечаная правілам паводзін у грамадстве "Cвята ветлівасці"

11.00–12.00

бібліятэка

вучні 2 класаў

Коржык Т. І.

4

Інтэрактыўная казка для дзяцей і іх бацькоў "Залатое сэрцайка"

14.00–15.30

Рэспубліканскі тэатр беларускай драматургіі, вул. Крапоткіна, 44

вучні 4 класаў і законныя прадстаўнікі

Няборская Н. В.

Зінкевіч А. У.

5

Інтэрактыўная гульня "Якая яна, наша Беларусь"

12.20–13.05

актавая зала гімназіі

вучні 3 класаў

Мазан А. І.

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

1

Вакальная студыя "Сцежачка"

15.30–16.15

актавая зала

1 група (7–8 гадоў)

Саута А. С.

Работа СППС

1

Круглы стол "Адказнасць за ўчынкi"

12.00–12.45

каб. 42

вучні 8 класаў

Майсейчык Н. І.

Кансультацыі па вучэбных прадметах для вучняў і законных прадстаўнікоў

1

Кансультацыя па вучэбным прадмеце "Фізіка"

09.00–09.45

каб. 39

вучні 7 класаў і законныя прадстаўнікі

Даніловіч У. В.

2

Кансультацыя па вучэбным прадмеце "Геаграфія"

12.10–12.50

каб. 46

вучні 9 класаў і законныя прадстаўнікі

Угарэнка Д. В.

3

Кансультацыя па вучэбным прадмеце "Кітайская мова"

10.30–11.15

каб. 37

вучні 10 класаў і законныя прадстаўнікі

Ван Жуйсінь