Памер шрыфту
A- A+
Iнтэрвал памiж лiтарамі
Каляровая схема
A A A A
Дадаткова

Раздзелы сайта

Галоўная

Планы мерапрыемстваў

09.10.19

План

мерапрыемстваў у шосты школьны дзень

дзяржаўнай установы адукацыі "Гімназія з беларускай мовай навучання № 23 г. Мінска"

Савецкага раёна г. Мінска

12.10.2019


п/п

Назва мерапрыемства

Час

Месца правядзення

Удзельнікі мерапрыемства

Адказныя

Прафарыентацыйная работа

1

Віктарына "Мае мары"

11.00–12.00

бібліятэка

вучні 3­–4 класаў

Коржык Т. І.

Грамадска - карысная праца

1

Акцыя "Разам зробім утульнай і чыстай тэрыторыю гімназіі"

10.00–12.00

гімназічная тэрыторыя, вучэбныя кабінеты (у залежнасці ад надвор’я)

вучні 6 "А" класа, 6 "Б" класа, 7 "Б" класа

Кезік Н. Р.

Пірагова А. Б.

Мачэль А. Л.

Культурна-масавыя мерапрыемствы

1

Творчая майстэрня "Мая мама лепшая на свеце"

11.00–12.30

актавая зала

вучні 2 класаў

Астаніна А.У.

Карканіца Л. М.

Мініч Ю. В.

2

Выстава-конкурс дэкаратыўна-прыкладнога мастацтва "Паміж зямлей і сонцам"

11.00–13.00

Нацыянальны цэнтр мастацкай творчасці дзяцей і моладзі, вул. Кірава, 16

вучні 5 класаў

Жуковіч А. І.

3

Майстар-клас "Дзівосны падарунак матулям"

11.00–13.00

каб. 11

вучні 7 "А"  класа

Пліско Н. У.

4

Матчавая сустрэча па міні-футболу паміж камандамі "Сталіцы" – "Ховокубо"

14.00–16.00

Палац спорту "Уручча", пр-т. Незалежнасці, 196

вучні 6 класаў

Кезік Н. Р.

Пірагова А. Б.

Мініч Ю. В.

5

Раённая конкурсная шоў–праграма "СуперМАМА"

14.00­­–16.00

Дзяржаўная ўстанова адукацыі "Цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі "Светач" г. Мінска"

вучні 2 класаў

Астаніна А.У.

Карканіца Л. М.

Спартыўныя мерапрыемствы

1

Дзень здароўя "Турнір па валейболу"

11.45–13.15

спартыўная зала

вучні 10–11 класаў

Бабіч К. Л.

Мама Д. М.

Петкевіч Г. Ю.

2

Раённыя спаборніцтвы сярод дзяцей і падлеткаў ГФОК РБ

11.00–13.00

Дзяржаўная установа адукацыі "Фізкультурна-спартыўны цэнтр дзяцей і моладзі Савецкага раёна г. Мінска", вул. Гамарніка, 7/2

вучні 7–9 класаў

Даніловіч У. В.

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

1

Вакальная студыя "Сцежачка"

14.00–14.45

15.00–15.45

16.00–16.45

актавая зала

2 група (9–10 гадоў)

2 група (9–10 гадоў)

1 група (7–8 гадоў)

Саута А. С.

Работа СППС

1

Круглы стол "Лёгка быць здаровым"

09.00–09.45

каб. 42

вучні 7 "Б" класа

Камянчук С. А.

Кансультацыі па вучэбных прадметах для вучняў і законных прадстаўнікоў

1

Кансультацыя па вучэбным прадмеце "Сусветная гісторыя"

12.10–12.55

каб. 33

вучні 5–6 класаў і законныя прадстаўнікі

Пірагова А. Б.

2

Кансультацыя па вучэбным прадмеце "Руская мова і літаратура"

12.10–12.55

каб. 44

вучні 9 класаў і законныя прадстаўнікі

Кезік Н. Р.

3

Кансультацыя па вучэбным прадмеце "Інфарматыка"

12.10–12.50

каб. 43

вучні 8 "Б" класа і законныя прадстаўнікі

Амяльчук І.Л.