Памер шрыфту
A- A+
Iнтэрвал памiж лiтарамі
Каляровая схема
A A A A
Дадаткова

Раздзелы сайта

Галоўная

Планы мерапрыемстваў

25.09.19

План

мерапрыемстваў у шосты школьны дзень

дзяржаўнай установы адукацыі "Гімназія з беларускай мовай навучання № 23 г. Мінска"

Савецкага раёна г. Мінска

28.09.2019


п/п

Назва мерапрыемства

Час

Месца правядзення

Удзельнікі мерапрыемства

Адказны

Прафарыентацыйная работа

1

Віктарына "Кожная работа добрая – выбірай любую"

12.15–13.00

каб. 42

вучні 3–4 класаў

Камянчук С. А.

Грамадска карысная праца

1

Раённая цімураўская акцыя "Тварыць дабро – заўсёды гатовы"

10.00–10.45

Парк культуры і адпачынку "Усходні", вул. Леаніда Бяды, 6

вучні 9 "А" класа

Мініч Ю. В.

Культурна-масавыя мерапрыемствы

1

Гульня-конкурс "Мой родны край"

11.00–12.00

актавая зала

вучні 5­–7

Мачэль А.Л.,

Мініч Ю. В.

2

Спектакль для дзяцей і дарослых "Гісторыя двух сабак"

11.00–12.10

"Рэспубліканскі тэатр беларускай драматургіі", вул. Крапоткіна, 4

вучні 5 "А" класа

Крыкала В. У.

Спартыўныя мерапрыемствы

1

Таварыскі матч па футболе з вучнямі ДУА"Сярэдняя школа № 19 ім. Я. Купалы г.Мінска"        

11.00–11.45

спартыўная зала ДУА "Сярэдняя школа № 19 ім. Я. Купалы г. Мінска"

вучні 6 класаў

Бабіч К. Л.

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

1

Вакальная студыя "Сцежачка"

14.00–14.45

15.00–15.45

16.00–16.45

актавая зала

2 група

(9–10 гадоў)

2 група

(9–10 гадоў)

1 група

(7–8 гадоў)

Саута А. С.

Работа СППС

1

Індывідуальныя кансультацыі вучняў і законных прадстаўнікоў

16.00–17.00

каб. 42а

вучні і законныя прадстаўнікі 1­­–11 класаў

Камянчук С. А.

Кансультацыі па вучэбных прадметах для вучняў і законных прадстаўнікоў

1

Кансультацыя па вучэбным прадмеце "Кітайская мова"

09.00–09.45

каб. 31

вучні 5 "Б" класа і законныя прадстаўнікі

Кутазава С. С.

2

Кансультацыя па вучэбным прадмеце "Кітайская мова

09.00–09.45

каб. 37

вучні 10 класа і законныя прадстаўнікі

Макоска К.У.

3

Кансультацыя па вучэбным прадмеце "Кітайская мова"

09.00–09.45

каб. 31 а

вучні 6 "Б" класа і законныя прадстаўнікі

Жуковіч А. І.

4

Кансультацыі па вучэбным прадмеце "Англійская мова"

10.00–10.45

каб. 34

вучні 9 "А" класа і законныя прадстаўнікі

Капітанчук Л. А.

5

Кансультацыя па вучэбным прадмеце "Англійская мова"

10.00–10.45

каб. 31а

вучні 5 "А" класа і законныя прадстаўнікі

Хёгг Д. Г.

6

Кансультацыя па вучэбным прадмеце "Англійская мова"

10.00–10.45

каб. 34

вучні 8 "А" класа і законныя прадстаўнікі

Ананька В. В.

7

Кансультацыя па вучэбным прадмеце "Англійская мова"

10.00–10.45

каб. 36

вучні 6 "А" класа і законныя прадстаўнікі

Яроміна В. А.

8

Кансультацыя па вучэбным прадмеце "Беларуская мова і літаратура"

10.00–10.45

каб. 1

вучні 6 "А" класа і законныя прадстаўнікі

Піскун І. С.