Памер шрыфту
A- A+
Iнтэрвал памiж лiтарамі
Каляровая схема
A A A A
Дадаткова

Раздзелы сайта

Галоўная

Архіў навін

15.03.19

"ЛІНВІСЦЯНЯ – 2018"

ВІНШУЕМ УДЗЕЛЬНІКАЎ ГУЛЬНІ-КОНКУРСА "ЛІНВІСЦЯНЯ – 2018"

ПА ВУЧЭБНЫМ ПРАДМЕЦЕ "АНГЛІЙСКАЯ МОВА"

Рыбачэнка Лілію, вучаніцу 4 "А" класа – Прыз 2;

Брылеўскага Канстанціна, вучня 5 "А" класа – Прыз 3;

Віктор Яніну, вучаніцу 5 "А" класа – Прыз 4;

Патапенка Дар’ю, вучаніцу 6 "А" класа – Прыз 2;

Дайнека Аляксандру, вучаніцу 6 "А" класа – Прыз 3;

Васілеўскую Юстыну, вучаніцу 6 "А" класа – Прыз 3;

Піліпенка Ніку, вучаніцу 6 "А" класа – Прыз 3;

Кабецкую Вольгу, вучаніцу 6 "А" класа – Прыз 3;

Свідзерскую Хрысціну, вучаніцу 6 "А" класа – Прыз 4;

Дзенісанка Фёдара, вучня 7 "Б" класа – Прыз 2;

Ігумнава Мацвея, вучня 7 "А" класа – Прыз 3;

Дранчука Платона, вучня 7 "А" класа – Прыз 3;

Цімановіч Паліну, вучаніцу 7 "А" класа – Прыз 4;

Магілеўцава Сяргея, вучня 8 "А" класа – Прыз 3;

Саладуху Аляксандру, вучаніцу 8 "А" класа – Прыз 3;

Карцаву Паўліну, вучаніцу 8 "А" класа – Прыз 4;

Вітушка Мірона, вучня 9 "А" класа – Прыз 3;

Губарэвіч Агату, вучаніцу 9 "А" класа – Прыз 3;

Аўдзей Анастасію, вучаніцу 9 "А" класа – Прыз 4.

ПА ВУЧЭБНЫМ ПРАДМЕЦЕ "КІТАЙСКАЯ МОВА"

Харэўскую Еву, вучаніцу 4 "Б" класа – Прыз 3;

Столяр Вераніку, вучаніцу 4 "Б" класа – Прыз 4;

Адамовіча Міхаіла, вучня 5 "Б" класа – Прыз 3;

Цюлюнову Майю, вучаніцу 5 "Б" класа – Прыз 3;

Піліпцэвіч Алісу, вучаніцу 5 "Б" класа – Прыз 4;

Рамахава Нестара, вучня 5 "Б" класа – Прыз 4;

Шыбко Алесю, вучаніцу 5 "Б" класа – Прыз 4;

Бразоўскага Івана, вучня 6 "Б" класа – Прыз 3;

Шпілеўскую Ксенію, вучаніцу 6 "Б" класа – Прыз 4;

Гур’янаву Кацярыну, вучаніцу 7 "Б" класа – Прыз 3;

Пятрову Галіну, вучаніцу 8 "Б" класа – Прыз 3;

Ашыхміну Яўгенію, вучаніцу 8 "Б" класа – Прыз 4;

Лобан Лізавету, вучаніцу 9 "Б" класа – Прыз 3;

Смальянінава Мацвея, вучня 9 "Б" класа – Прыз 4;

Сакавец Крысціну, вучаніцу 10 класа – Прыз 3;

Голуб Яну, вучаніцу 11 класа – Прыз 3;

Сільвестровіч Ганну, вучаніцу 11 класа – Прыз 3;

Рацькова Дзмітрыя, вучня 11 класа – Прыз 4.