Памер шрыфту
A- A+
Iнтэрвал памiж лiтарамі
Каляровая схема
A A A A
Дадаткова

Раздзелы сайта

Галоўная

Архіў навін

01.12.18

ВІНШУЕМ!!!

Пераможцаў другога этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных прадметах 

Беларуская мова і літаратура:

Голуб Яна Сяргееўна, 11 клас – 12 месца, пахвальны водгук;

Руская мова і літаратура:

Шчарбіна Амелія Максімаўна, 11 клас – 3 месца, дыплом ІІ ступені;

Кітайская мова:

Шаўцова Ганна Аляксандраўна, 11 клас – 1 месца, дыплом Іступені;

Голуб Яна Сяргееўна, 11 клас – 2 месца, дыплом ІІ ступені;

Белазёрава Лізавета Максімаўна, 11 клас – 3 месца, дыплом ІІІ ступені;

Сільвестровіч Ганна Максімаўна, 11 клас – 4 месца, дыплом ІІІ ступені;

Таміліна Паліна Леанідаўна, 10 клас – 1 месца, дыплом І ступені;

Лобан Лізавета Паўлаўна, 9 “Б” клас – 2 месца, дыплом ІІ ступені;

Смальянінаў Мацвей Ігаравіч – 3 месца, дыплом ІІІ ступені;

Матэматыка:

Магілеўцаў Сяргей Дзмітрыевіч, 8 “А” клас – 5 месца, дыплом ІІІ ступені

Інфарматыка:

Сальнікаў Станіслаў Андрэевіч, 9 “А” клас – 8 месца, дыплом ІІІ ступені;

Гісторыя Беларусі, сусветная гісторыя:

Вітушка Мірон Андрэевіч – 5 месца, дыплом ІІ ступені;

Аслюк Піліп Віктаравіч – 10 месца, дыплом ІІІ ступені; 

Фізіка:

Вайніцкая Дар’я Паўлаўна, 9 “Б” клас – 14 месца, пахвальны водгук;

Біялогія:

Калінічэнка Ганна Уладзіславаўна, 9 “А” клас – 9 месца,дыплом ІІІ ступені;

Геаграфія:

Абрамава Паліна Андрэеўна, 9 “Б” клас – 9месца,дыплом ІІІ ступені;

Алісіевіч Святаслаў Уладзіміравіч, 10 клас – 10 месца, дыплом ІІІ ступені;

Раманенка Аляксандра Уладзіміраўна – 6 месца, дыплом ІІІ ступені

Адміністрацыя гімназіі, педагагічны і вучнёўскі калектыв віншуюць усіх удзельнікаў і пераможцаў алімпіяд, іх настаўнікаў і законных прадстаўнікоў, ганарацца імі!!! Дзякуй вам за вашу стараннасць, працавітасць і вынікі!!! Жадаюць вучням Вітушка Мірону, Сальнікаву Станіаславу, Шчарбіной Амеліі, Шаўцовай Ганне, Голуб Яне, Белазёравай Лізавеце, Сільвестровіч Ганне, Тамілінай Паліне, Лобан Лізавеце, Смальянінаву Мацвею поспехаў на гарадскім этапе!